Taisyklės

 REZERVUOJANT IR ATSIIMANT

 1. Knygų rezervacija galioja savaitę. Rezervaciją galima vieną kartą prasitęsti.
 2. Nusprendus nepirkti rezervuotų prekių, prašome apie tai informuoti.
 3. Pasibaigus rezervacijos terminui, užsakymas atšaukiamas, o knygos grąžinamos į lentynas. 
 4. Dominančias knygas prašome rezervuoti iš anksto.
 5. Atsiskaityti už knygas galima bankine kortele arba grynaisiais pinigais.
 6. Jei reikalinga, sąskaita-faktūra išrašoma per 5 d. d. ir atsiunčiama nurodytu el. paštu. 
 7. Nupirktos knygos negrąžinamos. Prašome atsiimant knygas gerai apžiūrėti leidinius ir įvertinti, ar kokybė, turinys ir kt. atitinka jūsų lūkesčius.

 

SIUNČIANT

 1. Siuntimą apmoka prekių gavėjas.
 2. Siuntiniai išsiunčiami tik gavus išankstinį apmokėjimą už pirkinį (perkant puslapyje arba iš anksto sutarus, atliekant bankinį pavedimą). 
 3. Siuntiniai išsiunčiami per 5 d. d. Sekmadieniais (knygynui nedirbant) siuntiniai nesiunčiami. 
 4. Visos prekės siunčiamos pirkėjui patogiu būdu - registruotu siuntiniu arba paštomatais, kurjeriu, per vežėjus.
 5. Jei paštas gražina siuntinį kaip neatsiimtą (pirkėjas pamiršo ar atsisakė prekės), pirkėjui gražinami pinigai už prekę atskaičius siuntimo išlaidas, arba prekė išsiunčiama vėl pakartotinai apmokėjus siuntimo kainą.
 6. Siuntinius pakuojame į antrines žaliavas: tvirtai, minkštai ir patogiai. Jei siunta atkeliavo pažeista, pirkėjas turi kreiptis į siuntų pristatytoją.  
 7. Po pirkėjo užsakytų prekių apmokėjimo pirkimo sutartis (sąskaita-faktūra) sudaroma per 5 d. d. ir išsiunčiama į nurodytą pirkėjo elektroninį paštą.
 8. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
 

NORINT ATIDUOTI KNYGAS: 

 1. Jei norima atiduoti didelį kiekį knygų, prašome iš anksto susitarti dėl jų atvežimo dienos. Esant mažesniam kiekiui, knygas galima atvežti tiesiai į knygyną, esantį Palangos g. 2, jums patogiu metu, mūsų darbo metu (Pirm.-Penkt. 12-19 val.)
 2. Atiduodamų knygų atrinkti ar iš anksto sutarti dėl jų turinio nebūtina. Priimame visas atiduodamas knygas lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis. Išimtis: nepriimame didelio kiekio knygų rusų kalba. Jei viena kita knyga rusų kalba pasitaikys tarp atiduodamų kitų knygų, viskas gerai, priimsime :)
 3. Šiuo metu nevažiuojame paimti knygų į namus, nebent sutarus iš anksto - esant dideliam kiekiui mus dominančių leidinių, Vilniaus mieste.

 

SIŪLANT KNYGŲ SUPIRKIMĄ: 
 
 1. Norint parduoti knygynui knygas, būtina iš anksto sutarti dėl konkrečių knygų ir supirkimo kainų. Iš anksto nesusitarus ir atvykus į knygyną su knygomis, jų nesupirksime.
 2. Superkame tik dalį leidinių, likusias nemokamai priimame. Kaina už knygą dažniausiai svyruoja nuo 0,10 € iki 3 € (priklauso nuo skaitomumo, stovio, leidimo metų, vertės). Kai kuriais atvejais knygos įkainojamos brangiau. 
 3. Norimų parduoti knygų nuotraukas arba sąrašą prašome siųsti el. paštu au@juodassuo.lt arba kitais komunikacijos kanalais. Nuotraukose turi matytis arba sąraše turi būti įvardinti ir knygų trūkumai. Jeigu atneštos knygos neatitinka įvardintos būklės, pasiliekame teisę prastesnės būklės knygų nesupirkti.
 4. Įvertinus knygas, atsiųsime jums išsirinktų knygų sąrašą ir siūlomas kainas. Prašome apsvarstyti ir pranešti, ar sutinkate su pasiūlymu. Jei dalis kainų netinka, arba jei dalį mūsų įvertintų knygų nusprendėte pasilikti arba parduoti kitur, mūsų pasiūlymas taip pat gali kisti. Susitarkime dėl visų detalių iš anksto. 
 5. Susitarus ir atnešus knygas, už jas apmokama bankiniu pavedimu per 5 d. d. nuo rekvizitų gavimo datos. 
 6. Knygyno pateiktas supirkimo pasiūlymas galioja 2 savaites nuo įvertinimo (nebent sutarėme konkretų atvežimo laiką). Pasibaigus šiam terminui, pasiūlymas gali keistis. 

Daugiau apie knygų supirkimą: https://www.juodassuo.lt/pages/knygu-supirkimas