Knygų supirkimas

Perkame įvairios tematikos leidinius, bet visuomet atsirenkame.

Nesuperkame knygų rusų kalba bei didžios dalies leidinių, leistų sovietmečiu. Atidavimo atveju priimame visas, atrankos nedarome.

Kaina už knygą dažniausiai svyruoja nuo 0,10 € iki 3 € (priklauso nuo skaitomumo, stovio, leidimo metų, vertės). Kai kuriais atvejais knygos įkainojamos brangiau. Dažniausiai superkamos temos: grožinė, filosofinė, vaikų literatūra, meno albumai. Dažniausiai superkamos kalbos: lietuvių ir anglų.

Norint parduoti knygas, būtina iš anksto sutarti dėl konkrečių knygų ir supirkimo kainų. Iš anksto nesusitarus ir atvykus į knygyną su knygomis, jų nesupirksime.

Siūlant supirkimą, el. paštu au@juodassuo.lt atsiųskite turimų knygų sąrašą arba nuotraukas. Tai gali būti lentynų nuotraukos arba knygų krūvelės - svarbu, kad matytųsi nugarėlės. Viršelius reikia fiksuoti tik tuo atveju, jei nugarėlėje nėra jokios informacijos. Taip pat nuotraukose turi matytis arba sąraše turi būti įvardinti knygų trūkumai. Jeigu atneštos knygos neatitinka įvardintos būklės, pasiliekame teisę prastesnės būklės knygų nesupirkti.

Įvertinus knygas, atsiųsime jums išsirinktų knygų sąrašą ir siūlomas kainas. Prašome apsvarstyti ir pranešti, ar sutinkate su pasiūlymu. Jei dalis kainų netinka, arba jei dalį mūsų įvertintų knygų nusprendėte pasilikti arba parduoti kitur, mūsų pasiūlymas taip pat gali kisti. Svarbiausia sutarti dėl visų detalių iš anksto :).

Susitarus ir atnešus knygas, už jas apmokama bankiniu pavedimu per 5 d. d. nuo rekvizitų gavimo datos. Retais atvejais, esant nedideliam kiekiui, knygos sutikrinamos iš karto ir atsiskaitoma grynaisiais pinigais.

Knygyno pateiktas supirkimo pasiūlymas galioja 2 savaites nuo įvertinimo (nebent sutarėme konkretų atvežimo laiką). Pasibaigus šiam terminui, pasiūlymas gali keistis.

Atiduodamas ar superkamas knygas, dėl kurių sutarėme iš anksto, prašome atvežti į knygyną, esantį Palangos g. 2, mūsų darbo metu: Pirm-Šešt.., 12-19 val. 

Šiuo metu į namus paimti knygų nevažiuojame. Dėkojame už supratingumą.

 

Jeigu kyla papildomų klausimų, skambinkite tel. 861001944 arba rašykite el. paštu: au@juodassuo.lt.